Czyszczenie odciągów w profesjonalnych kuchniach

Higiena i zagrożenie pożarem

Odciągi w profesjonalnych kuchniach są ciągłym źródłem problemów dla stołówek i restauracji. Niezmiennie gromadzą się w nich złogi tłuszczu. Z jednej strony jest to problem natury higienicznej. Przede wszystkim zanieczyszczenia te stanowią jednak zagrożenie pożarowe, o którym często zapominamy ze względu na jego niewidzialność.

Odpowiedzialni szefowie kuchni dbają o regularną konserwację odciągów. Ale jak wyczyścić odciąg, do którego wewnętrznej powierzchni kanału nie można się dostać za pomocą konwencjonalnych narzędzi do czyszczenia suchym lodem?

Zabrudzone i trudno dostępne rury wyciągowe nie stanowią dla robota Danduct Clean Ice żadnego problemu.
Robot Danduct Clean Ice czyści efektywnie i  niezawodnie rury wyciągowe.

Czyszczenie kanałów z robotem Danduct Clean Ice

Firma White Lion we współpracy z firmą Danduct Clean oferuje obecnie innowacyjne rozwiązanie. Robot Danduct Clean Ice to mały, zdalnie sterowany, zrobotyzowany pojazd, który łatwo przemieszcza się i czyści kanały odciągowe. Obrotowa okrągła dysza natryskuje suchy lód w promieniu 360° na każdą część wewnętrznej powierzchni kanału. Nawet uporczywe zanieczyszczenia po prostu odpadają. Kamera umożliwia inspekcję efektów czyszczenia.

Robot Danduct Clean Ice doskonałym uzupełnieniem systemu do czyszczenia suchym lodem White Lion. Siła suchego lodu może dzięki niemu dotrzeć do najgłębszych rur i najdalszych zakamarków: Ważny atut w porównaniu z konkurencją z branży czyszczącej.